..Fama Festiwal

Utwórz swoją wizytówkę..
Kategorie: Wszystkie | FAMA 2010 | TEKSTY | WARSZTATY
RSS
sobota, 24 lipca 2010
KOMUNIKAT ORGANIZATORA

Informujemy, że z przyczyn zawodowych Magda Ujma musiała niestety zrezygnować z prowadzenia warsztatów na festiwalu Fama.

W zastępstwie – warsztaty będą prowadziły polecone przez nią osoby: krytyk sztuki i pedagog Łukasz Guzek oraz krytyczka sztuki, artystka Anka Leśniak.

13:02, famateksty , WARSZTATY
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 kwietnia 2010
FAMA POD KRYTYKĄ

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń i udziału w warsztatach z zakresu krytyki artystycznej, które odbędą się podczas tegorocznej – Jubileuszowej – FAMY w Świnoujściu.

Festiwal odbędzie się w Świnoujściu w dniach 16-29 sierpnia 2010. Spotkają się na nim twórcy wszystkich dziedzin: przede wszystkim debiutanci, ale także artyści od dawna obecni na polskiej scenie artystycznej. FAMA to dwa wakacyjne tygodnie i ponad 100 wydarzeń artystycznych. Jeżeli chciałbyś się zorientować, co może spotkać Cię w Świnoujściu – zajrzyj TUTAJ.

Zakwalifikowane osoby wezmą udział w warsztatach, prowadzonych przez Magdalenę Ujmę, oraz wejdą w skład redakcji Gazety Festiwalowej, wydawanej podczas trwania Famy. Przewidziana jest także codzienna redakcja i publikacja relacji na blogu. Ponadto, uczestnicy warsztatów będą rywalizować o jedną z festiwalowych nagród – dziennikarską Nagrodę im. Marka Kasza (2 000 zł brutto).

Udział w warsztatach i wszystkich wydarzeniach festiwalowych jest bezpłatny. Zapewniamy zakwaterowanie obiad i sprzęt do pracy. Zapraszamy osoby pełnoletnie, studentów, osoby zainteresowane najnowszą kulturą.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

18:49, famateksty , WARSZTATY
Link Dodaj komentarz »